W połowie lutego zapraszamy na Filmowy Plac Zabaw!

FILMOWY PLAC ZABAW 14.02-10.05.2016*
W połowie lutego zapraszamy dzieci i młodzież  do kolejnej, twórczej przestrzeni tematycznej przygotowanej w galerii TWORZĘ SIĘ. Filmowy Plac Zabaw to połączenie planu filmowego i pracowni animacji z warsztatami filmowymi dla dzieci i młodzieży oraz z projekcją filmów, nie tylko dla dzieci. Podczas tego przedsięwzięcia przestrzeń galerii  zamieni się  w plan zdjęciowy oraz pracownię animacji w której będzie można bawić się filmem, wcielając w rolę  aktora, reżysera, operatora, animatora czy producenta konkretnej sceny filmowej. Do współtworzenia filmowej przestrzeni zaprosiliśmy reżyser Izabelę Plucińską, Krzysztofa Kuźnickiego ze Stowarzyszenia Kamera oraz Katarzynę Mierzejewską.
Przez cały czas trwania placu w galerii obecny będzie animator, który wprowadzi uczestników w tematykę miejsca i zaprosi do wspólnej zabawy obrazem. Tworzone sceny będą rejestrowane przy pomocy kamery (film aktorski) oraz aparatu (film animowany), a następnie odtwarzane na ścianach galerii. Na placu nie zabraknie  garderoby wypełnionej strojami i rekwizytami pozwalającymi tworzyć i wymyślać najrozmaitsze historie. Przestrzeń dedykowana jest dzieciom  i młodzieży w wieku od 5 do 14 lat.

Warsztaty_Las Sztuki

W ramach Filmowego Placu Zabaw odbędą się tematyczne warsztaty oraz pokazy filmów. Szczegółowy program już wkrótce na www.tworzesie.pl.
* Filmowy Plac Zabaw otwarty będzie w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 11.00-16.00 /TWORZĘ SIĘ, budynek 13 muz, wejście od ul. Tkackiej/

 

Skip to content