Oferta dla grup

W ramach aktualnej wystawy „EMOCJE NA MIARĘ!” prowadzimy zajęcia dla grup zorganizowanych (min. 8-osobowych) połączone z aktywnym zwiedzaniem wystawy. Zapraszamy szkoły, przedszkola i różnego rodzaju placówki oraz grupy twórcze czy grupy przyjaciół. Grupy przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-17:00, po wcześniejszej mailowej rezerwacji miejsc. Zajęcia dla grup na obecnej wystawie prowadzimy do końca lipca. W sierpniu galeria jest nieczynna.

Zapisy: tworzesie@gmail.com; wstęp: 10 zł/dziecko

Prosimy o podanie wybranego dnia tygodnia oraz godziny zwiedzania (do wyboru 9:45, 11:30, 13:30 lub 15:30). Spotkanie trwa ok. 1,5 h. Do pokoi emocji wchodzimy bez butów. Prosimy o zabranie dodatkowych  skarpetek. Wiek uczestników 5+

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/4JJ0NSkXd

W ramach wystawy „Emocje na miarę” odbywają się zajęcia , których głównym tematem są emocje. Po kilkunastominutowym wprowadzeniu, określeniu naszych nastrojów przy pomocy  kolorów, uczestnicy otrzymują  mapki, pozwalające badać pokoje emocji wszystkimi zmysłami, nadawać im nazwy, robić notatki a także dzielić emocje na przyjemne i mniej miłe. Podczas spotkania szukamy sposobów na radzenie sobie z trudnymi emocjami (pudło rozwiązań) i dzielimy  się tymi przyjemnymi (skrzynia radości).

Aby lepiej przyjrzeć się emocjom i dobrze je poznać, namawiamy uczestników do działań twórczych, np. przedstawiania wybranych emocji przy pomocy dźwięków, zagranych na instrumentach lub wydobytych z głębi ciała.

Prowadzenie: Paulina Ratajczak, Dominika Wyrobek

Spotkania dla grup z Dominiką Wyrobek
Spotkania dla grup z Pauliną Ratajczak
Kreatywna Szkoła Montessori, Szczecin
Uczniowie z SP nr 10, Szczecin

Spotkania dla grup, klasa 4

Skip to content