I urodziny TWORZĘ SIĘ!

31 maja 2015 r. galeria TWORZĘ SIĘ świętuje swoje pierwsze urodziny. Obchody tego wyjątkowego dnia łączymy z innym ważnym świętem, MIĘDZYNARODOWYM DNIEM DZIECKA. O godzinie 12.00 zapraszamy do galerii na urodzinowy tort, a o godz. 13.00 na al. Kwiatową, gdzie specjalnie dla młodych gości wystąpi zespół Afrique Sogue. Będziemy wspólnie tańczyć przy afrykańskich rytmach, grać z muzykami na instrumentach i TWORZYĆ. Gorąco zapraszamy!
galeria TWORZĘ SIĘ, Szczecin
Program:
– Godz. 12:00
FINISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNY PLAC ZABAW + TORT URODZINOWY
Miejsce: Tworzę się, pl. Żołnierza Polskiego 2 (budynek 13 muz, wejście od ul. Tkackiej)
Na zakończenie Fotograficznego Placu Zabaw w galerii TWORZĘ SIĘ odbędzie się FINISAŻ wystawy. Będzie można po raz ostatni zobaczyć projekt Sławomira Brzoski „Płynna Tożsamość. Konfrontacje artystyczne Papua-Polska” oraz prace, które powstały podczas trwania placu. Jako, że świętujemy I URODZINY TWORZĘ SIĘ będziemy również zajadać się TORTEM! 
– Godz. 13:00 
KONCERT ZESPOŁU AFRIQUE SOGUE + WSPÓLNA ZABAWA URODZINOWA
Miejsce: pl. Żołnierza Polskiego 20 (Aleja Kwiatowa)
Z galerii przeniesiemy się na ALEJĘ KWIATOWĄ, gdzie zagra zespół Afrique Sogue. Będziemy wspólnie TAŃCZYĆ w afrykańskich rytmach, GRAĆ z muzykami na instrumentach i TWORZYĆ. 
fot. Maciej Soja
Afrique SOGUE to projekt muzyczno-taneczny, który powstał w wyniku fascynacji Afryką Zachodnią.  Zespół wykonuje tradycyjne rytmy grane na bębnach djembe i dundun, którym towarzyszą pieśni śpiewane przez czarnoskórą, gwinejską wokalistkę M’mharry Sylla w językach susu i malinke.
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Skip to content